Reklama

Kup smartfon z serii Galaxy S21 i patrz, jak nawet 900 zł wraca na Twoje konto

Kup smartfon z serii Galaxy S21 i patrz, jak nawet 900 zł wraca na Twoje konto

Jeśli nosicie się z zamiarem kupna któregoś smartfonu z serii Samsung Galaxy S21, to warto zrealizować zamiary w przeciągu kolejnych tygodni. Firma przygotowała bowiem świetną promocję, w ramach której można odzyskać nawet 900 zł.

Kup Galaxy S21 i otrzymaj zwrot nawet 900 zł

Wszyscy lubimy promocje, zwłaszcza takie, które pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy na zakupie droższego sprzętu. Samsung zorganizował więc nową akcję, w ramach której można uzyskać zwrot części pieniędzy zapłaconych za smartfon z serii Galaxy S21. Jasne, najpierw trzeba wyłożyć całość kwoty, jednak później na nasze konto wróci od 700 do 900 zł, w zależności od wybranego modelu.

  • Samsung Galaxy S21 5G – 700zł
  • Samsung Galaxy S21 + 5G – 800zł
  • Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – 900 zł

Z racji, że środki wrócą do nas już po zakupie, to należy spełnić kilka wymogów, a także załapać się na ograniczoną pulę urządzeń. Takowych jest jedynie 4500.

Czytaj też: Nawet roczny darmowy dostęp do CANAL + przy zakupie smartfona vivo

Smartfon należy też kupić w czasie trwania promocji, czyli od 26 lipca do 15 sierpnia, jednak ze względu na limitowaną ilość smartfonów, to obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Zakupu należy dokonać u autoryzowanych partnerów Samsunga. Kolejnym krokiem jest aktywacja, jej trzeba dokonać na terenie naszego kraju do 18 sierpnia tego roku. następnym krokiem jest logowanie do aplikacji Samsung Members, gdzie do 21 sierpnia trzeba wypełnić formularz. W nim zamieszczamy dowód zakupu urządzenia, a także podajemy nasze dane, w tym numer konta bankowego. Następnie Samsung weryfikuje zgłoszenie i w ciągu 21 dni (kalendarzowych, nie roboczych), zwraca na nasze konto odpowiednią ilość pieniędzy.