Reklama

Promocja na Galaxy A72 Samsunga. Niższa cena i smartband za darmo

Samsung Galaxy A72 4G, Galaxy A72 4G

Ruszyła właśnie specjalna promocja na Galaxy A72 Samsunga, którego zakup może i nie wydaje się najlepszym pomysłem na tle konkurencji ze strony niewiele droższego Galaxy A52 5G z lepszą łącznością i ekranem, ale okazja może przewyższyć tę szalę. Zwłaszcza że dostępność tego drugiego do najlepszych nie należy.

Samsung Galaxy A72 pozbawiony standardu 5G łączy w sobie układy Snapdragon 720G, współpracujący z 6 GB pamięci operacyjnej i 128 GB pamięci masowej. To niezbyt imponuje w tej cenie, a dopełnia to wszystko wsparcie NFC, głośniki stereo, 5000 mAh akumulator i port USB-C oraz jack 3,5 mm.

Czytaj też: System ostrzegania o trzęsieniu ziemi od Google przetestowany w praktyce

Ruszyła promocja na Galaxy A72 i obejmuje zarówno niższą cenę, jak i smartbanda w prezencie

Galaxy A72 swoją wyjątkowość zamyka w wodoszczelnej obudowie certyfikowanej klasą IP68, ekranem Super AMOLED w Full HD+ i 90 Hz o przekątnej 6,7 cala oraz oczywiście aparatom. Na tyle tego modelu znalazł się główny 64-Mpx aparat z OIS, teleobiektyw z 3-krotnym przybliżeniem optycznym 8 Mpx, 12-Mpx ultraszerokokątny obiektyw o 123-stopniowym polu widzenia i 5 Mpx matryca z myślą o zdjęciach makro.

Czytaj też: Zwiastun Redmi K40 dla graczy. Poznaliśmy też jego układ

Jeśli takie połączenie Wam odpowiada, to swoje oczy powinniście skierować ku promocji na Galaxy A72 Samsunga, która ruszyła w RTV Euro AGD i Media Expert. Można go tam zgarnąć w cenie 1799 zł aż do 15 sierpnia. Ważną częścią tej promocji jest darmowy dodatek w postaci smartbanda Galaxy Fit 2 o wartości nieco ponad stu złotych.