Reklama

Huawei Watch GT 2 w świetnej promocji!

zeagrek Huawei Watch GT 2, sprzedaż Huawei Watch GT 2, smartwatch Huawei Watch GT 2

W poszukiwaniu nowego smartwatcha warto w czwartek zajrzeć na Allegro. Tam, w ramach promocji Gorąca oferta znajdziemy zegarek Huawei Watch GT 2 w świetnej promocji.

Huawei Watch GT 2 W gorącej promocji na Allegro

Ten smartwatch Huawei trafił do sprzedaży już jakiś czas temu, jednak nadal cieszy się ogromną popularnością. Jest elegancki, wydajny i oferuje wszystko to, czego od inteligentnego zegarka możemy oczekiwać. Charakteryzuje go ekran o przekątnej 1,39 cala, akumulator o pojemności 455 mAh, a także możliwość odbierania połączeń dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi.

Czytaj też: Specyfikacja Realme X9 Pro i rendery ujawnione w TENAA

Jeśli spojrzymy na którąś z popularnych porównywarek cenowych, to koszt tego urządzenia wynosi średnio 500-600 zł. Tymczasem 29 lipca od godziny 10:00, w ramach promocji Gorąca oferta na Allegro będzie można kupić go o wiele taniej, bo za 399zł. Dotyczy to wersji Huawei Watch GT 2 46 mm, w kolorze srebrno-brązowym.

Pamiętajcie jednak, że promocja obowiązuje jedynie przez 24 godziny lub do wyczerpania zapasów, więc warto polować na niego już w momencie startu oferty.