Reklama
aplikuj.pl

Promocja na Galaxy Watch3. Skorzystaj z oferty Samsunga i zyskaj 550 zł

Promocja na Galaxy Watch3, Galaxy Watch3

Po teście Samsung Galaxy Watch3 przed rokiem uznaliśmy, że takich zegarków nam potrzeba. Zdania nie zmieniliśmy i choć rynek smartwatchy zmienił się przez kilkanaście ostatnich miesięcy, to wyjątkowa promocja na Galaxy Watch3 powinna zatrzeć wszelkie różnice.

Promocja na Galaxy Watch3 Samsunga zwróci Wam 550 zł

Jeśli jesteście zainteresowaniu zakupem, najlepiej będzie, jeśli udacie się tutaj i wybierzecie jeden z modeli objętych promocją i zrealizujecie zakup w sklepie, do którego zostaniecie przekierowani. Promocja trwa wprawdzie długo, bo aż do 15 sierpnia, ale należy pamiętać, że tylko 1400 zakupów zaliczy się do promocji.

Czytaj też: TIDAL znów w promocji. 3 miesiące Premium lub HiFi za darmo

Promocja na Galaxy Watch3, Galaxy Watch3

Dodatkowo nie jest to w żadnym stopniu automatyczne, bo po zakupie w ciągu 21 dni kalendarzowych należy wypełnić specjalny formularz (dostępny do 21.08). Dopiero wtedy możecie zacząć czekać do maksymalnie 21 dni na zwrot w wysokości 550 zł, który trafi na Wasze konto. Pamiętajcie jednak, żeby przed zakupem upewnić się, czy aby w sieci nie kupicie danego modelu taniej już poza promocją Samsunga.

Czytaj też: Promocja na Samsung Galaxy S21+. Nawet 1500 zł zostanie Wam w kieszeni

Warto też podkreślić, że to nic innego, jak czyszczenie magazynów, bo już na horyzoncie widać następców Galaxy Watch3, czyli Galaxy Watch4.