Reklama

WhatsApp – jakie nowości są testowane?

Jako jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie, WhatsApp musi cały czas dodawać do aplikacji nowe funkcje, by utrzymać zainteresowanie użytkowników. Sprawdźmy więc, nad czym teraz pracuje Facebook.

Co nowego może wkrótce trafić do komunikatora WhatsApp?

Jedną z najbardziej wyczekiwanych nowości, nad którą trwają intensywne prace, jest obsługa wielu urządzeń jednocześnie. Pozwoli to na korzystanie z jednego konta nawet na czterech urządzeniach. Nie trzeba więc będzie wylogowywać się z jednego smartfona, by móc wysyłać i czytać wiadomości na innym. Trwają też prace nad funkcją, , która będzie przechowywać zarchiwizowane czaty z uwzględnieniem nowych wiadomości. Możliwe też, że WhatsApp zmieni nazwę funkcji na „przeczytaj później”.

Czytaj też: Zamów online do stolika to nowy sposób obsługi klienta w restauracjach Pizza Hut

Opracowywana jest też funkcja pozwalająca na prywatne rozmowy pomiędzy dwoma użytkownikami. Umożliwi ona opcję wysyłania wiadomości i multimediów, które zostaną automatycznie usunięte po wyświetleniu. testowana jest też opcja dołączania do rozmów grupowych nawet wtedy, gdy nie zdążymy odebrać przychodzącego połączenia. Do czatu dołączymy bez problemu już w trakcie jego trwania.