Reklama
aplikuj.pl

T-Mobile oferuje darmowy dostęp do usługi „Gdzie Jest Dziecko” przez 30 dni

T-Mobile oferuje darmowy dostęp do usługi „Gdzie Jest Dziecko” przez 30 dni

W ramach Happy Fridays T-Mobile przygotowało tym razem bonus w postaci darmowego miesięcznego dostępu do usługi „Gdzie Jest Dziecko”.

„Gdzie Jest Dziecko” przez 30 dni za darmo od T-Mobile

Dla rodziców i opiekunów, którzy nie chcą się martwić o to, gdzie znajduje się ich dziecko, T-Mobile przygotowało specjalny prezent w ramach akcji Happy Fridays – usługę „Gdzie jest dziecko” do przetestowania za darmo na 30 dni. Jest to świetna opcja, zwłaszcza podczas trwających wakacji. Jednak warto pamiętać, że usługa może być również bardzo pomocna, gdy opiekujemy się osobami starszymi, np. cierpiącymi na demencję.

Czytaj też: Redmi Note 10 5G za mniej niż 1000 zł? Tak! A w gratisie Mi Band 5

Z piątkowej promocji mogą skorzystać posiadacze abonamentu, oferty typu MIX, a także użytkownicy opcji na kartę i Pakietu Cyklicznego Standard, którzy nie korzystali jeszcze z „Gdzie Jest Dziecko”. Aktywować usługę można od dzisiaj do 1 sierpnia w aplikacji Mój T-Mobile. Jest ona darmowa przez miesiąc, więc jeśli później nie będziecie chcieli za nią płacić (tygodniowy koszt wynosi 6,15zł), należy z usługi zrezygnować. Można to zrobić wysyłając bezpłatny SMS na numer 8082 o treści GJDP ANULUJ.