Reklama
aplikuj.pl

Kup wybrany Hisense Laser TV, a drugi telewizor otrzymasz w prezencie!

Kup wybrany Hisense Laser TV, a drugi telewizor otrzymasz w prezencie!

Hisense wraz z siecią Media Expert, przygotował wyjątkową promocję. Kupując jeden z wybranych modeli Hisense Laser TV, klienci sklepu otrzymają drugi telewizor Hisense TV ULED 50U7QF w prezencie.

Promocja: kup wybrany Hisense Laser TV w sieci Media Expert, a drugi telewizor otrzymasz w prezencie!

Nosicie się z zamiarem kupna nowego telewizora? Warto więc zajrzeć do Media Expert i zainteresować się dwoma modelami serii Hisense Laser TV: UHD 4K 88L5V lub UHD 4K 100L5F. Dlaczego akurat nimi? Cóż, oprócz świetnych parametrów, kupując je możecie otrzymać w prezencie drugi telewizor TV ULED 50U7QF. By móc skorzystać z tej promocji, po zakupie jednego z dwóch wymienionych wyżej modeli, należy w ciągu 14 dni zarejestrować swój zakup na stronie www.hisensepromocje.pl. Promocja trwa do 31 sierpnia.

Hisense Laser TV warto jednak wybrać nie tylko, ze względu na trwającą promocję. Są to bowiem urządzenia dla prawdziwych fanów kina domowego. Hisense jest pionierem w dziedzinie telewizji laserowej. Flagowy model serii Laser TV, UHD 4K 100L5F Smart TV wyróżnia się ekranem o przekątnej… 100 cali! Oferuje obraz w jakości 4K Ultra HD z HDR, technologia MEMC zapewnia zapewnia większą płynność wyświetlanego obrazu, a Wide Color Gamut poszerza gamę kolorów. Maksymalna luminancja jest bardzo wysoka i wynosi 2700 ANSI lumenów.

Czytaj też: Redmi Note 10 5G za mniej niż 1000 zł? Tak! A w gratisie Mi Band 5

Hisense zadbało tez o świetnej jakości dźwięk, dzięki systemowi Dolby Atmos. Nie brakuje oczywiście funkcji Smart TV, więc będziemy mieli dostęp do najpopularniejszych aplikacji i serwisów VOD.