Reklama
aplikuj.pl

Nowa oferta internetowa Heyah 01. 50 GB za 19,99 zł!

Heyah 01 rusza z nowym pakietem internetowym 50 GB na 30 dni w cenie 19,99 zł. Bez umów i zobowiązań.

Heyah 01 z nową ofertą internetową

Nie lubisz ograniczeń, zwłaszcza w wakacje? Sprawdź co nowego przygotowała Heyah 01. Ruszyła bowiem nowa oferta subskrypcyjna, która ucieszy każdego wielbiciela internetu. Teraz za jedyne 19,99 zł można otrzymać paczkę 50 GB na 30 dni. Dzięki temu można cieszyć się wakacyjnymi wojażami po kraju, bez martwienia się o pakiet internetu. A co najważniejsze, bez wiązania się umową.

Czytaj też: Masz Discord Nitro? Łap darmowy YouTube Premium!

Jak na ofertę subskrypcyjną przystało – nie wiążecie się żadną wieloletnia umową. Po prostu każdego miesiąca oferta odnawiana jest cyklicznie, a opłata pobierana automatycznie z konta. Nie trzeba więc pamiętać o opłacaniu rachunków. Warto pamiętać, że pakiet jest do wykorzystania w Polsce i w strefie roamingowej 1A (tutaj do wykorzystania jest 2,39 GB, a całość kosztuje tylko 19,99 zł).

A jeśli te 50 Gb Wam nie starczy, to za 10 zł możecie dokupić kolejne 5 GB na 30 dni. Oczywiście oprócz tego można dokupić ofertę głosową, w której użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 20 GB za 19,99 zł miesięcznie.