Reklama
aplikuj.pl

Debiutują nowe słuchawki Samsunga – Galaxy Buds2

Debiutują nowe słuchawki Samsunga - Galaxy Buds2

Jednym z zaprezentowanych dzisiaj przez Samsunga sprzętów są douszne słuchawki Galaxy Buds2. Sprawdźmy więc, jakie nowości i ulepszenia względem poprzedniej generacji wprowadzono.

Samasung Galaxy Buds2 bez tajemnic

Nowe douszne słuchawki to jeden z najnowszych produktów firmy zaprezentowany podczas dzisiejszego wydarzenia Galaxy Unpacked. Długo wyczekiwana, kolejna generacja Galaxy Buds nie przynosi co prawda wielkich rewolucji, ale za to solidne wykonanie i parametry, z których powinniśmy być zadowoleni.

Czytaj też: Premiera Samsung Galaxy Z Fold3. Czy warto było czekać?

Samsung zadbał tutaj o aktywną redukcję hałasu, dzięki czemu ANC redukuje nawet do 98% dźwięków z zewnątrz. Każda ze słuchawek ma po trzy mikrofony, a do tego po dwa przetworniki – po jednym odpowiedzialnym za tony niskie (11 mm) i za wysokie (6,5 mm). Nie zabrakło również Bluetooth 5.2. Ciekawą opcją może okazać się tryb ambientowy.

Warto też wspomnieć, że w aplikacji mobilnej dostaniemy możliwość przeprowadzenia testu dopasowania Galaxy Buds2. Polega to na sprawdzeniu przez mikrofonu ilości przepuszczanego przez słuchawki dźwięku.

A jak wygląda kwestia baterii? Samsung deklaruje, że na pojedynczym ładowaniu i z włączonym ANC, słuchawki mają pracować do 5 godzin. Bez aktywnej funkcji redukcji hałasu ten czas wydłuża się do 8 godzin. Jeśli zaś dodamy do tego etui, otrzymujemy kolejno 13 i 20 godzin pracy.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Flip3 zadebiutował. Poznajcie jego cenę i specyfikacje

Wizualnie nie ma dużych zmian względem poprzedników, choć stylistyką nawiązują bardziej do Galaxy Buds Pro. Buds2 zamknięto w wodoszczelnym, zgodnym z normą IPX7 pokrowcu. Również same słuchawki oferują taką samą ochronę. Etui obsługuje bezprzewodowe ładowanie w standardzie QI. Do wyboru dostajemy kolory – czarny, biały, oliwkowy i lawendowy. Samo etui z wierzchu jest białe, a wariant kolorystyczny ujawnia się dopiero po jego otwarciu.

Ile kosztują Galaxy Buds2?

Czytaj też: Poznajcie nowe zegarki Samsunga – Galaxy Watch4 oraz Galaxy Watch4 Classic

Nowe słuchawki Samsunga wejdą do regularnej sprzedaży 27 sierpnia w cenie 650 zł. Jednak w przedsprzedaży, która rusza dziś o 16:00 i potrwa do 26 sierpnia, do 23:59, będzie można otrzymać do nich ładowarkę Wireless Charger Duo (EP-P4300). Warunkiem, oprócz zakupu w czasie przedsprzedaży, jest zarejestrowanie produktu poprzez formularz dostępny na stronie promocji w terminie do 10.09.2021.