Reklama
aplikuj.pl

Motorola Moto G60S już do kupienia, ale w Polsce możemy trochę poczekać

Motorola Moto G60S, premiera Motorola Moto G60S, specyfikacja Motorola Moto G60S, cena Motorola Moto G60S, Moto G60S, G60S

Tak jak wskazywały plotki, Motorola rzeczywiście pracowała nad nową wersją w rodzinie G60, która zadebiutowała w kwietniu. Teraz oficjalnie już wiemy po premierze smartfonu Motorola Moto G60S na brazylijskiej wersji strony producenta, że ten jest rzeczywistością.

Premiera Motorola Moto G60S

W skrócie? Motorola Moto G60S to okrojony model G60 z zachowaniem tego samego ekranu, pamięci RAM i tej masowej, ale z innym układem SoC i obniżoną rozdzielczością przedniego i głównego aparatu. Tak więc za jego wydajność odpowiada ośmiordzeniowy układ MediaTek Helio G95 wspierany przez 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Po stronie ekranu znalazł się 6,8-calowy panel o rozdzielczości FHD+ obsługujący częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz. Na nim znalazł się też aparat 16 Mpx umieszczony w formie „dziurki”.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Flip3 zadebiutował. Poznajcie jego cenę i specyfikacje

Przechodząc na plecki Moto G60S, uświadczymy tam wyspę z poczwórną konfiguracją aparatów: główny 64 Mpx (f/1.7) + ultraszerokokątny 8 Mpx (f/2.2) z polem widzenia 118 stopni + makro 5 Mpx (f/2.4) + czujnik głębi 2 Mpx (f/2.4). Producent nie zdradził, ile wynosi jego pojemność baterii, ale wspomniał, że obsługuje ona szybkie ładowanie o mocy 50 W. Oprócz tego smartfon może zaoferować nam łączność NFC, wejście jack 3,5 mm oraz dwie opcje kolorystyczne.

Czytaj też: Specyfikacja Honor X20 5G bez tajemnic. Premiera dopiero przed nami

Na ten moment Motorola Moto G60S jest do kupienia w przeliczeniu za 366 euro i to tylko w Brazylii. Nie ma żadnych informacji o jej ewentualnej dostępności w Europie, ale patrząc po specyfikacji, z czasem powinniśmy doczekać się jej premiery poza Brazylią.