Reklama
aplikuj.pl

Spotify na Wear OS dostaje istotną aktualizację

Aplikacja Spotify umożliwia pobieranie utworów, które można potem słuchać w trybie offline. Problem jednak w tym, że o ile na smartfonach można to zrobić bez problemu, to aplikacja na Wear OS już tego nie umożliwia. A raczej – nie umożliwiała.

Spotify przypomniało sobie o użytkownikach Wear OS

Nie jest tak, że Spotify postanowiło uniemożliwić swojej apce na inteligentne zegarki pobieranie muzyki. W końcu od wielu miesięcy posiadacze Apple Watch mogą to robić bez żadnego problemu. Tymczasem użytkownicy urządzeń z Wear OS zostali… zapomniani. A tyczy się to naprawdę sporej ilości osób, bo system znajdziemy na zegarkach Fossil, Suunto czy Mobvoi, a przede wszystkim na nowych Galaxy Watch4 od Samsunga. Wymagana jest tutaj wersja Wear OS 2.0 lub nowsza.

Czytaj też: Poznajcie nowe zegarki Samsunga – Galaxy Watch4 oraz Galaxy Watch4 Classic

I to chyba ta wczorajsza premiera zegarków Galaxy sprawiła, że Spotify postanowiło uzupełnić swoją aplikację o tę brakującą funkcję.

Jak informuje serwis:

W nadchodzących tygodniach użytkownicy Spotify otrzymają możliwość odtwarzania swoich ulubionych playlist, albumów i podcastów na swoich smartwatchach z systemem Wear OS.

Funkcja pobierania wybranych utworów, które potem będzie można słuchać offline trafi do aplikacji w najbliższych tygodniach.