Reklama
aplikuj.pl

Słuchawki OnePlus Buds Pro w Polsce. Znamy ceny i szczegóły zniżki

OnePlus Buds Pro w Polsce

Jeśli czekaliście na ogłoszenia co do OnePlus Buds Pro w Polsce, to już czekać nie musicie. Firma oficjalnie podała, że te słuchawki ANC trafią do przedsprzedaży już dziś (18 sierpnia) o godzinie 13:00.

Znamy szczegóły premiery OnePlus Buds Pro w Polsce

Przedsprzedaż potrwa do północy 24 sierpnia i tym samym sprzedaż detaliczna rozpocznie się 25 sierpnia zarówno w sklepie Amazon, jak i na onepl.us/poland. Ich cena będzie wynosić 149 euro, czyli 679 złotych, ale czujni mogą zaoszczędzić całe 10 euro w ramach zabawy, którą przygotowała firma. Tylko dziś od 13 do 16:00 czasu polskiego w ramach Scavenger Hunt na Instagramie marki będzie można skompletować specjalny kod, który zapewni Wam wspomnianą zniżkę.

Czytaj też: Samsung Galaxy Z Flip3 zadebiutował. Poznajcie jego cenę i specyfikacje

Jeśli z kolei idzie o możliwości OnePlus Buds Pro, to te łączą w sobie bazujący na trzech mikrofonach system ANC, który potrafi blokować hałasy z otoczenia o natężeniu do 40 dB. Można je połączyć za pośrednictwem Bluetooth 5.2, cieszyć się ich niskim opóźnieniem na poziomie 94 ms przy włączonym trybie Pro Gaming, czy 11-milimetrowymi dynamicznymi przetwornikami w połączeniu z obsługą Dolby Atmos.

Czytaj też: Premiera Samsung Galaxy Z Fold3. Czy warto było czekać?

Na jednym ładowaniu OnePlus Buds Pro pozwolą nam na łącznie 38 godzin odtwarzania wraz z etui ładującym. Szybkie ładowanie zapewnia jednak, że zaledwie 10 minut wystarczy, żeby zapewnić sobie do 10 godzin rozrywki. Samo ładowanie można realizować bezprzewodowo, albo przewodowo za pomocą ładowarki Warp Charge.