Reklama
aplikuj.pl

Przezroczysta klawiatura mechaniczna Mojo68 od MelGeek z ogromnym sukcesem

Przezroczysta klawiatura mechaniczna, Mojo68 od MelGeek, Mojo68

Na Kickstarterze finansowy sukces osiąga właśnie najnowsze dzieło firmy MelGeek z Chin. To przezroczysta klawiatura mechaniczna Mojo68, którą wsparło prawie 2000 ludzi, przelewając na konto twórców ponad półtora miliona złotych. Coś więc musi być w niej wyjątkowego… a więc co dokładnie?

MelGeek Mojo68, to wyjątkowa przezroczysta klawiatura mechaniczna

Jak już wspomniałem w tytule, Mojo68, to całkowicie przezroczysta klawiatura mechaniczna, występująca w kilkudziesięciu konfiguracjach. Użytkownicy mogą wybierać pośród całej masy wariantów kolorystycznych, przełączników czy nawet nasadek klawiszy, aby cieszyć się idealnie dobraną pod siebie klawiaturą Mojo68. Ta składa się z nie tylko z obudowy, laminatu, przełączników i klawiszy, bo dodatkowo sięgnęła po silikonową uszczelkę i piankę uretanową.

Czytaj też: Premiera Realme Book. To pierwszy laptop Realme

Dzięki tym dwóm dodatkom pisanie na klawiaturze mechanicznej Mojo68 jest ponoć przyjemniejsze i bardziej komfortowe, dzięki przejmowaniu przez nie wibracji i niwelowaniu hałasu klikania. Tradycyjnie nie zabrakło w niej rozbudowanego podświetlenia RGB, które zyskuje zupełnie nowego smaku przez przezroczystą obudowę, ale firma MalGeek postarała się też o prosty system wymiany przełączników mechanicznych.

Czytaj też: Intel ogłosił przyszłość RealSense. Nie jest dobrze

Mojo68 wspiera też autorską aplikację, pozwalającą zaprogramować i w pełni dostosować ją pod konkretnego użytkownika i wiele trybów działania. Jest bowiem w stanie działać za pośrednictwem interfejsu USB, Bluetooth 5.1 i z wykorzystaniem odbiornika radiowego, dzięki wbudowanemu 4000 mAh akumulatorowi. Co najlepsze, między podłączonymi urządzeniami (do 4) można się dowolnie przełączać.

Czytaj też: Chiny chcą wymóc prawdomówność w Internecie. O co dokładnie chodzi?

Za Mojo68 teraz trzeba zapłacić przynajmniej 169$ i oczekiwać wysyłki już w listopadzie. Ceny detaliczne następnie znacząco wzrosną, więc lepiej się pospieszyć.