Reklama
aplikuj.pl

Wyciekło sporo informacji na temat nadchodzących zegarków Fossil Gen 6

Wyciekło sporo informacji na temat nadchodzących zegarków Fossil Gen 6

Do sieci trafiła specyfikacja i rendery Fossil Gen 6, nadchodzących smartwatchy firmy. Co już wiemy na ich temat?

Specyfikacje i rendery Fossil Gen 6

Nowy przeciek pochodzi z serwisu Winfuture.de dostarczając nam bardzo dużo informacji, choć należy pamiętać, że nie są one potwierdzone, więc traktujemy je jak plotki.

Czytaj też: Debiutują nowe flagowce Vivo – iQOO 8 i iQOO 8 Pro

Fossil Gen 6 ma pojawić się w rozmiarach 44 i 42 mm. Wyświetlacz OLED o przekątnej 1,28 cala zaoferuje rozdzielczość 416 x 416 pikseli i funkcję Always On. Sercem tych zegarków będzie procesor Snapdragon Wear 4100+ wspierany przez 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci wbudowanej. Będą działać pod kontrolą Wear OS.

Nie znamy dokładnej pojemności baterii, ale przeciek wskazuje, że przy intensywnym korzystaniu Fossil Gen 6 ma działać jeden dzień, zaś po włączeniu trybu oszczędzania baterii ten czas wydłuża się do kilku dni. Pełne naładowanie baterii ma trwać godzinę, a 80% otrzymamy już po 30 minutach.

Czytaj też: Premiera Redmi 10. Kolejny średniak, chcący zaoferować najwięcej za najmniej

Nie zabraknie tutaj funkcji monitorowania zdrowia, takich jak monitorowanie tętna, snu, SPo2 czy ilości spalonych kalorii. Warto też wspomnieć, że zegarki będą oferować wodoodporność do 50 metrów.

Cena?

Według informacji, Fossil Gen 6 będzie dostępny w trzech wersjach dla kobiet i mężczyzn. Ceny w Niemczech mają wynosić 299 – 329 euro. Sprzedaż ma ruszyć 27 września.