Reklama
aplikuj.pl

Zwiastun Watch GS 3 od Honora. Nowe smartwatche na horyzoncie

Zwiastun Watch GS 3 od Honora, Zwiastun Watch GS 3

Honor postanowił rozpocząć swoją kampanię marketingową wokół smartwatchów Watch GS 3 na Weibo, gdzie właśnie pojawiły się nowe oficjalne zdjęcia w formie zwiastunów. Te nie tylko pokazują nam wygląd i design smartwatcha, ale też kilka funkcji.

Honor ujawnił zwiastun Watch GS 3 w formie oficjalnych zdjęć

Zacznijmy może od tego, że na tych zdjęciach smartwatche Watch GS 3 Honora pokazały się w formie dwóch modeli – Classic Streamer oraz Racing Pioneer. To kolejno wariant elegancki i ten bardziej sportowy, co jasno sugeruje sam ich wygląd. Sama data premiery, to obecnie tajemnica, ale oba modele powinny zadebiutować już wkrótce.

Czytaj też: Premiera Honor X20 5G. Dimenisty 900 na pokładzie i 10 GB „oszukanego RAMu”

Ten pierwszy łączy zakrzywiony ekran, złotą kopertę, kilka fizycznych przycisków po prawej stronie i brązowy pasek wykonany ze skóry, a drugi silikonowy lub gumowy pasek oraz bardziej stonowaną obudowę.

Czytaj też: Nowy tablet premium od Honora. Oto Pad V7 Pro

Zdjęcia ujawniające wyświetlacz, wskazują, że oba modele będą wyposażone po stronie funkcji w automatyczny licznik kroków i pulsometr, a także licznik spalonych kalorii. Na tarczy Honor Watch GS 3 Racing Pioneer dostrzeżemy też menu sterowania muzyką, kompas i stoper.