Reklama
aplikuj.pl

Gameplay Far Cry 6 wyciekł i… wygląda w porządku!

far cry 6

Do sieci trafiło nowe nagranie prezentujące gameplay Fary Cry 6. Kilka minut pozwala nam zapoznać się z tym, co Ubisoft planuje w swojej najnowszej grze.

Far Cry 6 schowany

W Far Cry 6 mieliśmy grać już kilka miesięcy temu. Pandemia, a do tego słaba jakość kilku gier Ubisoftu, sprawiły jednak, że tytuł otrzymał masę dodatkowego czasu. Czy nie zostanie on zmarnowany? Cóż, Watch Dogs Legion też otrzymało sporo więcej czasu na doszlifowanie, a i tak przez wielu jest określane, jako przeciętna produkcja. Mi się osobiście podobało, ale sporo jest osób preferujących poprzednią część. Jednym się podoba, drugim nie. Choć trzeba przyznać, że chyba nie do końca udało się osiągnąć, to co chcieli deweloperzy, ponieważ głosy ze studia zdradziły już, że chciano stworzyć coś trochę innego. Czy Far Cry 6 zatem dowiezie?

Czytaj też: Death Stranding 2 a Norman Reedus. Aktor powiedział za dużo?

Dziś ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie. Ubisoft raz zalewa nas nowymi materiałami z gry, a za chwilę zapomina o niej na długie tygodnie. Premiera produkcji nastąpi 7 października 2021, więc teoretycznie powoli prace powinny się kończyć. Ubisoft dalej jednak nie promuje gry jakoś specjalnie mocno, a każdy wyciek jest zaraz usuwany z Internetu. Czasem jednak nie uda się czegoś szybko wykasować i dzięki temu możemy zobaczyć gameplay Far Cry 6.

Gameplay Far Cry 6

Rozgrywkę z nowego Far Cry 6 możecie zobaczyć poniżej.

Przejmowanie lokacji wygląda dość klasycznie, ale na pewno uwagę zwraca przegrzewanie się broni czy… tryb trzecioosobowy, gdy przejmiemy dany teren. Nowość, która pozwala na trochę świeżego powietrza w tej serii.

Czytaj też: Wyciek Call of Duty Vanguard pozwala rzucić okiem na uzbrojenie

Osobiście nie przepadałem za serią Far Cry, ponieważ jej otwarte światy wydawały mi się trochę sztuczne. Niby ogromne, ale bez klimatu. Far Cry 6 zdaje się naprawiać ten błąd i dodaje trochę ciekawsze przedstawianie postaci czy dość częstą komunikację radiową. Zamierzam ograć tę produkcję!

Ostatni taki Far Cry

Musicie pamiętać, że jest to już prawdopodobnie ostatnie spotkanie z serią w takiej formie. Przecieki ze studia donoszą o tym, że serię czeka mały restart i wprowadzone zostaną rewolucyjne dla niej rozwiązania. Pamiętacie przejście z Assassin’s Creed Syndicate do Assassin’s Creed Origins? Dokładnie coś takie ma się teraz zdarzyć w przypadku tej marki. Czuć będzie, że gdzieś głęboko, to dalej jest to samo. Zmieni się jednak na tyle dużo elementów, że tytuł na pewno zaintryguje nowych odbiorców.