Niektórzy mogą już przenieść czat w WhatsApp z iOS na Androida

whatsapp

Długo oczekiwana funkcja w końcu pojawia się w komunikatorze WhatsApp. Zanim jednak zaczniemy się cieszyć, warto zaznaczyć, że skorzystają z niej jedynie nieliczni.

WhatsApp pozwoli przenieść historię wiadomości z iOS na Androida

Na tę funkcję czekano od dawna. WhatsApp zapowiadał ją już od jakiegoś czasu, więc nie dziwi, że w końcu się pojawiła. Niestety, nie skorzystają z niej wszyscy. Przeniesienie historii czatów pomiędzy systemami operacyjnymi możliwe jest (obecnie) tylko z iOS na Androida (Wersja 10 lub nowsza). Kolejnym warunkiem jest posiadanie… Samsunga. Tak, dokładnie, obecnie funkcja ta dostępna jest jedynie dla posiadaczy smartfonów tej marki.

WhatsApp pozwala w końcu przesłać historię wiadomości pomiędzy Androidem i iOS

WhatsApp pozwoli nam przenieść wiadomości tekstowe, ale również pliki multimedialne czy głosowe. Podczas całego procesu nie korzystamy z połączenia bezprzewodowego, gdyż oba urządzenia muszą być ze sobą połączone przy pomocy kabla USB-C na Lightning. Tutaj znajdziecie dokładną instrukcję, jak przeprowadzić cały proces.

Reklama

Kiedy inni użytkownicy będą mogli cieszyć się tą funkcją? Nie wiadomo. WhatsApp obiecuje, że już wkrótce, więc pozostaje czekać na oficjalne informacje.