Reklama
aplikuj.pl

Niektórzy mogą już przenieść czat w WhatsApp z iOS na Androida

whatsapp

Długo oczekiwana funkcja w końcu pojawia się w komunikatorze WhatsApp. Zanim jednak zaczniemy się cieszyć, warto zaznaczyć, że skorzystają z niej jedynie nieliczni.

WhatsApp pozwoli przenieść historię wiadomości z iOS na Androida

Na tę funkcję czekano od dawna. WhatsApp zapowiadał ją już od jakiegoś czasu, więc nie dziwi, że w końcu się pojawiła. Niestety, nie skorzystają z niej wszyscy. Przeniesienie historii czatów pomiędzy systemami operacyjnymi możliwe jest (obecnie) tylko z iOS na Androida (Wersja 10 lub nowsza). Kolejnym warunkiem jest posiadanie… Samsunga. Tak, dokładnie, obecnie funkcja ta dostępna jest jedynie dla posiadaczy smartfonów tej marki.

WhatsApp pozwala w końcu przesłać historię wiadomości pomiędzy Androidem i iOS

WhatsApp pozwoli nam przenieść wiadomości tekstowe, ale również pliki multimedialne czy głosowe. Podczas całego procesu nie korzystamy z połączenia bezprzewodowego, gdyż oba urządzenia muszą być ze sobą połączone przy pomocy kabla USB-C na Lightning. Tutaj znajdziecie dokładną instrukcję, jak przeprowadzić cały proces.

Kiedy inni użytkownicy będą mogli cieszyć się tą funkcją? Nie wiadomo. WhatsApp obiecuje, że już wkrótce, więc pozostaje czekać na oficjalne informacje.