Reklama
aplikuj.pl

Galaxy S21 w świetnej promocji! To może być ostatnia szansa na jego zakup

galaxy s21

Jeśli od dłuższego czasu nosiliście się z zamiarem kupna Samsunga Galaxy S21, to teraz jest on w świetnej promocji. I lepiej się pospieszyć, bo ogólna dostępność tego modelu wygląda coraz gorzej.

Galaxy S21 takiej o kilkaset złotych

Samsung postanowił obniżyć cenę swoje flagowca i to, tym razem, bez żadnych dodatkowych wymagań (takich jak wypełnianie formularzy czy posiadanie kodów rabatowych). Po prostu za Galaxy S21 zapłacimy 500 zł taniej:

  • Za wariant ze 128 GB pamięci wbudowanej – 3399zł
  • Za 256 GB – 3599 zł

Z promocji skorzystamy w sklepach internetowych, np. Media Expert. Jednak tutaj pojawia się spory problem – dostępność. Jeśli już wcześniej interesowaliście się tym modelem, mogliście zauważyć, że coraz trudniej było upolować ten smartfon w innym kolorze niż szary, a także w wariancie 8/256 GB. Przynajmniej jeśli chodzi o sklepy internetowe, w stacjonarnych punktach bywa nieco lepiej, jednak i tak o bezproblemową dostępność Galaxy S21 w różnych wariantach bardzo trudno.

galaxy s21

Promocja trwa, prawdopodobnie, do 12 września, więc lepiej się pospieszyć. Nie wiadomo, czy problemy z dostępnością Galaxy S21 są chwilowe, czy może smartfony te po prostu zostają wycofywane z oferty. Istnieje możliwość, że Samsung w ten sposób przygotowuje rynek na premierę Galaxy S21 FE.