Reklama
aplikuj.pl

Samsung Galaxy A13 5G dostanie autorski czujnik aparatu?

galaxy a13 5g

Seria Galaxy A Samsunga składa się z bardziej budżetowych modeli. Nie inaczej będzie w przypadku Galaxy A13 5G, który jednak wyróżni się na tle innych członków tej rodziny.

Samsung Galaxy A13 5G – co o nim wiemy?

Smartfon, wedle informacji, ma zadebiutować 30 listopada w Indiach. Nie wiemy jeszcze, jak to będzie wyglądało w innych krajach. Przecieki wspominają również o cenie, która ma wynosić 17 175 rupii  za wariant 4 GB RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej. W przeliczeniu daje nam to jakieś 920 zł.

Czytaj też: Co Nokia zaprezentuje nam 6 października?

Choć konfigurację pamięci znamy, to procesor nadal pozostaje tajemnicą. Będzie jednak zintegrowany z modemem 5G. Można się spodziewać dobrej wydajności. Problemów z pewnością nie będzie sprawiać bateria. Samsung wyposaży bowiem Galaxy A13 5G w baterię o pojemności 5000 mAh, która starczy na długi czas użytkowania.

Wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala zaoferuje rozdzielczość  720 x 1560 pikseli. Znamy również specyfikację aparatów. Jednostka główna ma mieć rozdzielczość 50 Mpix i zostanie zastosowana tutaj autorka matryca. Brzmi to ciekawie, choć nie poznaliśmy jeszcze jej nazwy. Oprócz aparatu głównego dostaniemy jeszcze trzy obiektywy 5 Mpix + 5 Mpix + 2 Mpix. Z przodu zaś znajdziemy kamerkę do selfie 8 Mpix.

Czytaj też: Redmi 10 już dostępny w przedsprzedaży w Polsce. Ile kosztuje?

Samsung zapowiadał, że planuje ulepszenie możliwości fotograficznych serii Galaxy A, czego prawdopodobnie dokona właśnie przy pomocy autorskiego czujnika w tym modelu. Pozostaje nam czekać na kolejne szczegóły specyfikacji Galaxy A13 5G.