Reklama
aplikuj.pl

Podobno problemy produkcyjne z Galaxy S21 FE to już przeszłość

Galaxy S21 FE, specyfikacja Galaxy S21 FE, Samsung Galaxy S21 FE

Wciąż czekamy na premierę Galaxy S21 FE. Oficjalnych informacji na temat debiutu jak nie było, tak nie ma, a my musimy zadowalać się plotkami. A te mówią o opóźnieniach i problemach produkcyjnych, z którymi boryka się Samsung. Wygląda jednak na to, że zostały one zażegnane.

Jak wygląda sytuacja z Galaxy S21 FE?

W ostatnich miesiącach o tym smartfonie słyszymy całkiem sporo. Trudno się dziwić, w końcu po sukcesie S20 FE, sporo osób czeka na następcę, który ma znów połączyć flagowe funkcje z rozsądną ceną. Tymczasem zamiast daty premiery, dochodzą do nas informacje o problemach. Wcześniej była mowa o niedoborach chipów, niedawno o problemach produkcyjnych, przez które premiera przesunie się na przyszły rok.

Czytaj też: Premiera Oppo K9 Pro oficjalnie potwierdzona

Tak prezentuje się Samsung Galaxy S21 FE na renderach

Najnowszy raport jednak rzuca nowe światło na tę sprawę. Dowiedzieliśmy się bowiem, że problemy zostały rozwiązane. Produkcja masowa trwa, a w tym miesiącu wyprodukowano 10 tys. urządzeń. Jest to dość niewielka liczba, zważywszy na fakt, jak świetną sprzedaż notował poprzedni FE. Miejmy nadzieję, że to koniec kłopotów z tym modelem i już wkrótce doczekamy się premiery Galaxy S21 FE. Teraz przecieki wskazują na koniec października, więc Samsung ma jeszcze czas na wyprodukowanie solidnego zapasu urządzeń.