Reklama
aplikuj.pl

Firma Hamilton, wraz z Ubisoftem, stworzyła zegarek nawiązujący do Far Cry 6

Firma Hamilton, wraz z Ubisoftem, stworzyła zegarek nawiązujący do Far Cry 6

Są tu jacyś fani serii Far Cry? Może w oczekiwaniu na premierę nowej odsłony skusicie się na zegarek nawiązujący do jeszcze niewydanej gry?

Powstał zegarek nawiązujący do Far Cry 6

Fani Far Cry, którzy uważnie śledzą wszystkie materiały związane z nową grą, mogli zauważyć zegarek, który czasem nosi Dani. Niby nie ma w nim niczego niezwykłego, ot – zegarek jak zegarek. Jednak jeśli z jakiegoś powodu chcielibyście mieć taki sam i posiadacie sporo nadprogramowych pieniędzy, to dzięki firmie Hamilton możecie sobie taki kupić. Dzięki współpracy z Ubisoftem stworzono bowiem Khaki Field Titanium Far Cry 6 Limited Edition.

Czytaj też: Dyktator Far Cry 6 wspomina o Far Cry 3

Ten kosztujący 1195 dolarów zegarek charakteryzuje się 42-milimetrową tytanową kopertą z czarną tarczą, na której zdecydowanie wyróżnia się czerwona wskazówka sekundowa. Gdy się przyjrzymy, także cyfra 6 została lekko zaakcentowana na tle innych cyfr. Do tego warto wspomnieć o wodoszczelności do 100 m, odporności na chłód (do 80 godzin) i skórzanym, dodatkowym pasku w zestawie.

Fot. Hamilton

Czytaj też: W Far Cry 6 najlepiej grać na PC. To tam gra będzie oferować najwięcej

Jak sama nazwa wskazuje, jest to zegarek limitowany, stworzono bowiem jedynie 1983 sztuki. Liczba ta również nie jest przypadkowa, bo nawiązuje do wydarzeń z Far Cry 6.