Reklama
aplikuj.pl

Deweloperzy Cyberpunk 2077 proszą graczy o opinie na temat zadań

cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 jest dla CD Projektu ogromną lekcją. Deweloperzy najwyraźniej chcą z niej wyciągnąć, jak najwięcej i dlatego proszą graczy o pomoc. Co się Wam najbardziej podobało?

Nigdy więcej premiery, jak Cyberpunk 2077?

Start Cyberpunk 2077 nie należał do najłatwiejszych. Choć początkowe recenzje wersji PC brzmiały rewelacyjnie, to jednak z czasem zaczęły wychodzić takie rzeczy, jak stan gry na konsole poprzedniej generacji, czy ogromna ilość różnic pomiędzy tym, co obiecywano nam od czasu słynnego pokazu gry na gameplayu w 2018 roku a stanem faktycznym.

Czytaj też: Lista usuniętych gier z serii Diablo. Blizzard miał masę pomysłów

Deweloperzy od czasu premiery przebudowali spory kawałek kodu gry, dzięki czemu działa ona już na PlayStation 4 przyzwoicie, a wersja Xbox One też jest na dobrej drodze. Co prawda pewnie już nie otrzymamy wyciętych z gry (lub nigdy w pełni istniejących) mechanik, które widzieliśmy w 2018 roku, ale CD Projekt RED mogą naprawić swoje błędy przygotowując doskonałe, duże dodatki fabularne, ciekawy moduł sieciowy, darmowe DLC, które nie wyglądają jakby je specjalnie wycięto oraz rewelacyjnie zoptymalizowaną wersję na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S. Jeszcze zatem jest sporo szans, żeby pokazać, która firma stworzyła Wiedźmina.

CD Projekt RED proszą o pomoc

Najważniejsze teraz jest jednak, to aby doskonale zrozumieć graczy. Deweloperzy gdzieniegdzie minęli się z tym, czego oczekiwano od gry, a ich kontakt z graczami został na długi czas (poza Discordem) przerwany. REDzi muszą jednak wiedzieć, co według graczy zrobili dobrze, a czego nie powinni więcej powtarzać.

Czytaj też: Microsoft Store zawalczy ze Steam? Masa gier trafi do sklepu

https://twitter.com/PaweSasko/status/1441836943893991424?s=20

Paweł Sasko, który jest Lead Quest Designerem Cyberpunk 2077 (a prywatnie prowadzi transmisje na żywo na Twitchu z gry, gdzie zdradza sporo ciekawostek) napisał na Twitterze, że jego zespół od zadań w grze jest ciekawy, jak gracze odbierali dane questy. Ekipa zamierza zapoznać się ze wszystkim, co według graczy wyszło bardzo dobrze i pozwoli to im na obranie odpowiedniego kierunku do dalszej pracy. Jakiej konkretnie? Możemy się tylko domyślać, że chodzić może o duże dodatki fabularne do Cyberpunk 2077. Jeśli jesteście chętni do pomocy – zostawcie wiadomość na Twitterze!