Reklama
aplikuj.pl

Odświeżony Volkswagen T-Roc R-Line na zdjęciach

Serwis Motor1 ujawnił kolejne fotki jednego z głównych modeli Volkswagena w obecnej dekadzie. Wiemy, że doczeka się on nowej generacji, ale na nią poczekamy jeszcze przynajmniej trzy lata. Odpowiednio wcześniej na rynku zadebiutuje odświeżony Volkswagen T-Roc, który teraz pokazał się w formie modelu z pakietem R-Line. Jego premiery obok standardowego modelu powinniśmy oczekiwać wiosną 2022 roku.

Odświeżony Volkswagen T-Roc R-Line zalicza ważne testy w ruchu

Odświeżonych prototypów T-Roc widzieliśmy już sporo, ale wreszcie możemy rzucić okiem na jego wydanie R-Line, które podczas tej sesji zaliczało najpewniej testy układu hamulcowego z myślą o jego dalszej kalibracji. Wskazują na to nie tylko specjalne moduły na każdym kole, ale też naklejka na pokrywie bagażnika.

Czytaj też: BMW podał górną granicę zasięgu elektrycznego samochodu. Zgadzacie się?

Ten crossover T-Roc R-Line potwierdził nam, że po odświeżeniu otrzyma głównie drobne poprawki wizualne, a w tym lekko zmienione przednie reflektory, zmodyfikowaną osłonę chłodnicy i przeprojektowaną dolną część przedniego zderzaka. Na zdjęciach widać, że tylny zderzak również został zmieniony, co dotknęło też nowego dyfuzora, będącego domem dla końcówek wydechu.

Czytaj też: Przyszłość silnika V8 według AMG, czyli kiedy spalinowy V8 wyjdzie z użycia

Jeśli z kolei idzie o sam układ napędowy, to po odświeżeniu T-Roc zapewne pozostanie przy tym samym, co znajdziemy pod maską już dziś. Mowa więc o silnikach TSI i TDI, z których wszystkie przenoszą napęd tylko na przednie koła.