Reklama
aplikuj.pl

Samsung całkowicie zrezygnował z Galaxy S21 FE? Znikają strony wsparcia

Tak prezentuje się Samsung Galaxy S21 FE na renderach

Kilka dni temu pojawiła się informacja o anulowaniu produkcji długo wyczekiwanego Samsunga galaxy S21 FE. I wygląda na to, że nie była to tylko plotka, bo teraz znikają strony wsparcia dla tego modelu.

Możemy pożegnać się z Galaxy S21 FE?

Spodziewaliśmy się, że kolejny smartfon w wersji FE zadebiutuje w sierpniu, potem pojawiły się wieści o niedoborach chipów, problemach z produkcją i ostatecznie szykowaliśmy się na październikową premierę. Tymczasem może być o wiele gorzej, bo poszlaki wskazują, że Samsung nie tyle opóźnia debiut Galaxy S21 FE, co całkowicie kasuje ten model.

Czytaj też: Galaxy S21 – prawie tysiąc złotych taniej, a do tego świetny gratis

Galaxy S21 FE, specyfikacja Galaxy S21 FE, Samsung Galaxy S21 FE

Serwis SamMobile  odkrył bowiem, że zniknęła strona wsparcia przygotowana dla urządzenia o numerze SM-G990B, czyli właśnie dla S21 FE. Do tej pory to właśnie ta strona była dla nas jasną wskazówką, że smartfon powstaje. Co istotne, również w innych krajach strony zniknęły z lokalnych witryn producenta. To daje nam jasno do zrozumienia, że urządzenie jest anulowane, choć zawsze istnieje opcja, że Samsung postanowił po prostu odłożyć premierę na czas nieokreślony i stąd taki ruch. Być może w najbliższym czasie dowiemy się na ten temat czegoś więcej.