Reklama
aplikuj.pl

GTA The Trilogy – The Definitve Edition wycieka. Koreańczycy potwierdzają istnienie gry

gta

Ile jeszcze razy odnowione GTA mogą wyciec zanim Rockstar oficjalnie ujawni nam istnienie tych produkcji? Kolejny wyciek nie pochodzi nawet od informatorów, a ze strony, której możemy w 100 procentach zaufać!

GTA The Trilogy – The Definitve Edition potwierdzone

O odnowionych grach z serii GTA słyszymy już od kilku miesięcy. Wiedzieliśmy od informatorów, że Rockstar planuje wydać Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto Vice City oraz Grand Theft Auto San Andreas w jednym zestawie. Tytuły miałyby trafić na… praktycznie wszystko. Przecieki mówią o PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, Nintendo Switch, Google Stadii, iOS czy Androidzie.

Czytaj też: God of War Ragnarok zostało opóźnione ze względu na operację Kratosa

Całość nie ma być prostym remasterem, a styl graficzny ma łączyć klasykę z nowoczesnością. Nie powinniśmy się spodziewać gier na silniku Grand Theft Auto 5 i Red Dead Redemption 2, bo podobno wykorzystywany jest Unreal Engine 4, który pozwolił na zachowanie wielu elementów oryginałów. Jak to będzie ostatecznie wyglądać – musimy zaczekać.

GTA The Trilogy – The Definitve Edition w „PEGI”

Nie znaliśmy dotychczas dokładnego tytułu tego ciekawie się zapowiadającego zestawu, ale teraz wiemy już, że Rockstar zamierza sprzedawać paczkę jako Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitve Edition. „Grand Theft Auto: The Trilogy” już istnieje i jest to zestaw oryginalnych gier dostępny w emulacji na konsolach Sony, ale dopisek Definitive Edition ma wyróżniać obie paczki gier.

Tytuł produkcji i pewne potwierdzenie jej istnienia poznaliśmy dzięki temu, że koreański odpowiednik PEGI zajął się oceną zestawu na swój rynek. W ich bazie pojawiło się zatem GTA The Trilogy – The Definitve Edition i dowiadujemy się, że jest to oczywiście gra akcji i nie jest przeznaczona dla młodzieży.

Czytaj też: Layers of Fear 3 zaprezentowane. Unreal Engine 5 znowu zachwyca

Wydawcą jest Take Two Interactive, ale nie dowiadujemy się kto odpowiada za samą grę. Przecieki na temat odnowionych GTA mówiły, że nie jest to główna ekipa Rockstara, ponieważ zajmują się oni teraz GTA 6. Za odnowioną odsłonę ma odpowiadać przejęte w 2020 Ruffian Games, które przemianowano na Rockstar Dundee. Co Ruffian Games stworzyło w przeszłości? Crackdowna 2 oraz odnowiło wszystkie części HALO. Ich CV wprost krzyczy, że idealnie nadają się do takiego projektu.