Reklama
aplikuj.pl

Wyciekły prawdziwe zdjęcia Motoroli Moto G31. Co wiemy o tym smartfonie?

Wyciekły prawdziwe zdjęcia Motoroli Moto G31. Co wiemy o tym smartfonie?

Dzięki certyfikatowi, jaki Motorola Moto G31 otrzymała w NCC, możemy dokładnie poznać nie tylko wygląd tego modelu, ale również szczegóły jego specyfikacji.

Motorola Moto G31 z tajwańskim certyfikatem NCC. Dostajemy prawdziwe zdjęcia i garść szczegółów

Choć Moto G30 zadebiutował na początku tego roku, to Motorola już od dłuższego czasu pracuje nad jego następcą. Potwierdzają to liczne certyfikaty, jakie urządzenie otrzymuje. Najnowszy, wydany przez tajwański organ NCC, zdradza nam wygląd urządzenia, a także kilka informacji związanych ze specyfikacją. Niestety nie wszystkie, nie wiemy więc jaki procesor będzie napędzał ten smartfon, ani jaki wyświetlacz nam zaoferuje.

Czytaj też: Debiutuje Samsung Galaxy F42 5G. Do Polski jednak nie trafi

Co więc wiemy? Zdjęcia zdradzają nam, że aparat przedni zostanie umieszczony w okrągłym wcięciu na górze ekranu. na górnej krawędzi znajdzie się również wejście słuchawkowe 3,5 mm. Na dole z kolei mamy mikrofon, głośnik i wejście USB-C. Jak to w Motorolach bywa, czytnik linii papilarnych został umieszczony pod logo producenta. Jeśli już przyglądamy się bliżej pleckom smartfona, to widzimy tam potrójną konfigurację z aparatem głównym 50 Mpix. Dwie pozostałe jednostki pozostają nieznane.

Czytaj też: Huawei Watch Fit New z NFC zmierza do Europy

Dzięki zdjęciom baterii, wiemy natomiast, że będzie ona miała pojemność 4850 mAh i może obsługiwać ładowanie z mocą 10W. Wiemy też, z poprzednich certyfikatów, że Motorola Moto G31 ma działać pod kontrolą Androida 11.

Według doniesień, G31 może zadebiutować jeszcze w tym miesiącu. jesli to prawda, to w najbliższym czasie powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat tego smartfona.