Reklama
aplikuj.pl

HarmonyOS 3 zostanie zaprezentowany już wkrótce?

huawei HarmonyOS, kiedy HarmonyOS

Wygląda na to, że HarmonyOS 3 jest już gotowy, a przynajmniej na to wskazuje wpis jednego z pracowników Huawei, który zdradza rychłą premierę.

Przeciek zdradza datę prezentacji HarmonyOS 3

Jak to zwykle w przypadku przecieków bywa – nie mamy pewności, czy to aby na pewno zwykły przypadek, czy może celowe działanie firmy. W końcu doskonale wiemy, że tego typu zagrywki potrafią skutecznie rozgrzać atmosferę wokół jakiegoś tematu. Na razie jednak, nie znając oficjalnej wersji, pozostaje nam skupienie się na przecieku. Wpis zamieścił jeden z pracowników Huawei.

Czytaj też: Xiaomi Redmi Note 10 Lite zaprezentowany oficjalnie

Dowiadujemy się z niego, że 24 października, podczas Huawei Developer Conference, firma ma pokazać nową generację HarmonyOS. Miałoby to sens, w końcu HarmonyOS 2.0 zaprezentowano we wrześniu ubiegłego roku, na poprzedniej edycji tego wydarzenia. Ostatnie miesiące pokazały, że Huawei mocno inwestuje w swój OS. Uparcie też brnie do przodu, stale powiększając bazę użytkowników, których do końca roku ma być ponad 300 milionów. Jeśli przeciek mówi nam prawdę, to możemy się spodziewać, że w najbliższym czasie dostaniemy na ten temat więcej informacji.