Reklama
aplikuj.pl

Poznaliśmy kluczowe specyfikacje Redmi K50 Pro Plus

Poznaliśmy kluczowe specyfikacje Redmi K50 Pro Plus

Doniesienia wskazują, że trwają intensywne prace nad serią Redmi K50, w skład której wejdą modele K50, K50 Pro i K50 Pro Plus. Dziś poznaliśmy kluczowe szczegóły specyfikacji tego najsilniejszego modelu.

Redmi K50 Pro Plus na przecieku

Jeden z chińskich leaksterów podzielił się kilkoma szczegółami dotyczącymi nadchodzącego smartfona Redmi – K50 Pro Plus. Ten najsilniejszy model w serii ma być wyposażony w wyświetlacz AMOLED czytnikiem linii papilarnych wbudowanym pod ekranem. Mówi się, że ma obsługiwać również częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz, podobnie jak model Pro.

Czytaj też: Motorola moto e30 i moto e40. Co oferują nowe budżetowce producenta?

Zasilać ma go Snapdragon 898, który również znajdzie się w K50 Pro. Model podstawowy ma być wyposażony w Snapdragon 888. Dowiedzieliśmy się też co nieco o baterii, choć przeciek wskazuje na pojemność powyżej 5000 mAh, wcześniejsze plotki mówią natomiast o szybkim ładowaniu z mocą 67 W.

Czytaj też: Galaxy S21 FE jednak się pojawi? Zamieszania ciąg dalszy

Redmi K50 Pro Plus ma zaoferować aparat główny 108 Mpix z peryskopowym obiektywem ze zmienną ogniskową. Oprócz niego z tyłu mają znaleźć się jeszcze dwie inne jednostki.

Oczekuje się, że seria Redmi K50 zadebiutuje w Chinach w lutym 2022 roku.