Reklama
aplikuj.pl

Galaxy A13 5G pozuje na renderach

Galaxy A13 5G pozuje na renderach

Najtańszy smartfon z 5G w ofercie Samsunga, czyli Galaxy A13 5G ma pojawić się jeszcze w tym roku. Część specyfikacji już znamy, a teraz pojawiły się również rendery, dzięki którym możemy przyjrzeć się wyglądowi tego modelu.

Co wiemy o Samsungu Galaxy A13 5G?

Z poprzednich doniesień wiemy już, że smartfon ma być wyposażony w wyświetlacz LCD o przekątnej 6,48 cala i rozdzielczości Full HD+. Samsung umieści w nim procesor MediaTek Dimensity 700 5G wspierany przez 4 lub 6 GB pamięci RAM oraz 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej. Bateria ma mieć pojemność 5000 mAh i obsłuży ładowanie z mocą 15 lub 25W. W tej kwestii przecieki nie są zgodne. Można jednak przypuszczać, że w tak niedrogim modelu Samsung raczej zdecyduje się na tę wolniejszą opcję.

Czytaj też: Huawei Nova 9 i Nova 8i trafią do Europy

Rendery pokazują nam, że aparaty z tyłu (50 Mpix + 5 Mpix + 2 Mpix) nie będą umieszczone na wyspie, a jedynie pojawią się w formie nieco odstających „oczek”. Aparat do selfie znajdzie się natomiast we wcięciu w kształcie litery „V”. Galaxy A13 5G ma być wyposażony w wejście słuchawkowe 3,5 mm. Jeśli chodzi o cenę, to aktualnie mówi się o 290 dolarach, co w przeliczeniu dałoby jakieś 1150 zł, choć w chwili premiery może się to jeszcze zmienić.