Reklama
aplikuj.pl

Redmi Note 11 Pro zachwyci nas szybkością ładowania

Redmi Note 10

O serii Redmi Note 11 do tej pory wiedzieliśmy bardzo niewiele. Na szczęście powoli zaczynają pojawiać się doniesienia na temat tych smartfonów. Najnowsze dotyczą modelu Pro i technologii ładowania.

Redmi Note 11 Pro z ładowaniem 120 W?

Jeśli chodzi o oferowaną prędkość ładowania, Xiaomi idzie jak burza, choć jeszcze daleka droga, zanim HyperCharge 200W trafi do komercyjnych modeli, to już teraz kolejne smartfony obsługują 120 W. na razie nie mówimy o wielu modelach, bo globalnie są to jedynie Mix 4 i 11T Pro, który zresztą niedawno wszedł do Polski. Zwykle w topowych urządzeniach Xiaomi stosuje technologię 67 W, która czasem trafia też do średniaków, choć w nich częściej dostajemy 33 W.

Wedle doniesień, Redmi Note 11 Pro, który w sumie też plasować się będzie na średniej smartfonowej półce, ma obsługiwać nie 67 a 120 W. Oznacza to, że Xiaomi pokusi się o zastosowanie technologii HyperCharge, pozwalającej (w teorii) na naładowanie smartfona w 17 minut. Informację przekazał znany leakster Digital Chat Station.

Na razie jednak to pierwsza informacja na temat serii Note 11, jaką dostajemy, więc najlepiej byłoby poczekać na kolejne doniesienia i przecieki, a najlepiej na oficjalne wieści.