Reklama
aplikuj.pl

Nadchodzi OnePlus Watch Harry Potter Edition, czyli idealny gadżet dla fanów serii

Nadchodzi OnePlus Watch Harry Potter Edition, czyli idealny gadżet dla fanów serii

Już od jakiegoś czasu dochodzą nas plotki o zegarku OnePlus Watch Harry Potter Edition, czyli jak sama nazwa wskazuje – utrzymanym w motywach uniwersum Harry’ego Pottera. Teraz indyjski oddział firmy wskazuje na rychłą premierę urządzenia.

OnePlus Watch Harry Potter Edition – smartwatch dla wszystkich czarownic i czarodziejów

OnePlus nie pierwszy raz robi specjalną edycję swojego zegarka. Wcześniej np. zaoferował takową fanom gry Cyberpunk 2077, a teraz przyszedł czas na fandom Harry’ego Pottera. Co raczej nie dziwi, patrząc jak nadal popularne jest te uniwersum. O tej specjalnej, potterowskiej edycji słyszeliśmy już jakiś czas temu, kiedy to przecieki zdradziły nie tylko jego istnienie, ale również istnienie motywów i tarcz z grafikami przedstawiającymi Hogwart, godło magicznej szkoły i odpowiednie grafiki dla każdego z czterech domów.

Teraz indyjski oddział OnePlus opublikował na swoim Twitterze zdjęcie zapowiadające rychłą premierę zegarka. Oczywiście nazwa OnePlus Watch Harry Potter Edition nie pada, ale widzimy zarys godła Hogwartu z literą „H”, co już mówi samo za siebie i tak doskonale wszystkim fanom znane „After all this time? Always„. Jeśli by tego było mało, to po kliknięciu w załączony link wita nas hasło”Calling all Witches and Wizards”.

Warto pamiętać, że zmieni się jedynie design urządzenia, więc cała specyfikacja OnePlus Watch pozostanie taka sama, jak w standardowej wersji.

Pewnym jest, że premiera specjalnego zegarka jest tuż tuż. Dokładna data nie jest jednak znana, podobnie jak dostępność urządzenia. Mamy nadzieję, że OnPlus nie ograniczy się tylko rynku azjatyckiego.