Reklama
aplikuj.pl

Żabka Jush wystartowała. Z dostaw do domu jako pierwsi skorzystają Warszawiacy

żabka jush, Żabka, sklepy, nowe sklepy Żabka

Wystartowała nowa usługa dostawy do domu – Żabka Jush. Na razie jest to program pilotażowy, więc skorzystać mogą z niego jedynie mieszkańcy Warszawy i to tylko w wybranych dzielnicach. Sprawdźmy jednak na czym polega.

Dostawa w 15 minut? To oferuje Żabka Jush

W wybranych dzielnicach Warszawy (Śródmieście, Stara Ochota, Wola i Ursynów) mozna już korzystać z usługi dostaw do domu ze sklepów Żabka. Aplikacja już wystartowała, choć na razie dostępna jest jedynie dla użytkowników iOS (na Androidzie pojawi się w listopadzie). Założenie jest proste – zamówienie ma dotrzeć w ciągu 15 minut, a zamówić można spośród ok. 1300 produktów dostępnych w Żabce.

Czytaj też: Debiutują realme GT Neo 2T i realme Q3

Usługa powstała przy współpracy ze start-upem Lite e-Commerce. na razie dostępność jest ograniczona, ale można się spodziewać, że w najbliższych miesiącach się to zmieni.

W Lite trzymamy się zasady, że każde z zaproponowanych przez nas rozwiązań jest przygotowywane z myślą o kliencie. To właśnie jego oczekiwania i wygoda są dla nas najważniejsze. Stąd pomysł na Jush, która pomoże konsumentom w sytuacji, kiedy wyjście po zakupy jest niemożliwe. Chcemy rozwijać aplikację w oparciu o feedback konsumentów. Ruszamy w Warszawie, gdzie uruchomimy pilotaż, w którym weźmie udział duża grupa osób, a ich opinia będzie miała dla nas największe znaczenie. Wraz z Grupą Żabka chcemy zaoferować im nową jakość na rynku

– mówi Wojciech Krok, CEO Lite e-Commerce.