Reklama
aplikuj.pl

W Saints Row zbudujemy kryminalne imperium

saints row

Deweloperzy Saints Row przedstawili kryminalne przedsięwzięcia. Czy produkcji uda się przekonać graczy, którzy liczyli na trochę inny styl produkcji? Nowe wideo pokazuje, że w nowym Saints Row jest sporo starego Saints Row.

Jak przekonać do Saints Row?

Wygląda na to, że twórcy Saints Row mają nie lada zagwozdkę. Ich baza fanów w sporej części się od nich odwróciła i deweloperzy muszą się dużo nagimnastykować, aby przekonać graczy do swojej produkcji. Na materiałach wideo widzieliśmy już naprawdę sporo – pościgi, strzelaniny, pełne przemocy starcia i szaleństwo, którego będziemy się dopuszczać między misjami.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 opóźnione, ale widać zmianę w CD Projekt RED

Dalej jednak niektóre osoby narzekają na te same rzeczy. Deweloperzy nie zmieniają w żadnym nagraniu bohaterki, którą gramy, więc nie widzimy możliwości edytora postaci. Pojawiają się też opinie, że gra i tak jest zbyt grzeczna, a humor z poprzednich odsłon nie istnieje. Zwracano uwagę na to, że nie czuć, iż w grze będziemy budować imperium kryminalne. Na to ostatnie twórcy odpowiedzieli materiałem wideo.

Kryminalne przedsięwzięcia Saints Row

W Saints Row będziemy mogli podbić Santo Ileso na wiele sposobów — kryminalne przedsięwzięcia są tylko jednym z nich. To od graczy zależeć będzie, jak ukształtują imperium Świętych i które ich plany zrealizują. Podjęte wybory zmienią miasto i odblokują wyjątkowe mechanizmy rozgrywki, postacie i nagrody.

Jakie przykłady tworzenia imperium podają twórcy? Będziemy mogli zbić fortunę, prowadząc własną klinikę medyczną Shady Oaks. Pozwoli to wyrządzać sobie krzywdę, rzucając się pod koła samochodów, i zgarniać odszkodowania za zdecydowanie prawdziwe kontuzje. Do tego otrzymamy opcję przejęcia prężnie rozwijającą się firmy sprzedającaej narkotyki z foodtrucków, co pozwoli nam podbić rynek, budując Chalupacabrę i serwując meksykańskie jedzenie ze specjalnym, autorskim kopem.

Czytaj też: Film Uncharted otrzymał zwiastun! Holland jako Drake

Na graczy czekać będzie również opcja otworzenia składowiska odpadów Bright Futures. Wystarczy, że znajdziemy miejsce na składowanie potencjalnie groźnych substancji i skasujemy pieniądze za tę usługę. Pojawi się również opcja zbierania ekipy i napadania na sklepy. Bez problemów gra pozwoli nam również otworzyć pralnię Totally Legitimate Laundry Service lub sklep z bronią.