Reklama
aplikuj.pl

Właśnie ruszyła polska infolinia Xiaomi

infolinia xiaomi, Xiaomi Mi 9, antutu Xiaomi Mi 9, benchmark Xiaomi Mi 9, wydajność Xiaomi Mi 9

Masz urządzenie Xiaomi i potrzebujesz wykwalifikowanej pomocy? Zadzwoń na polską infolinię, która została właśnie uruchomiona.

Polska infolinia Xiaomi ruszyła. Pod jaki numer dzwonić w razie problemów?

Xiaomi jest popularną marką na naszym rynku, oferując nie tylko smartfony, ale też inteligentne urządzenia domowe czy telewizory. Jednak jak wiadomo, czasem posiadany sprzęt nie sprawuje się tak, jak powinien. Co zrobić w takim wypadku? Można udać się do stacjonarnego sklepu Xiaomi Store, których w Polsce jest ponad 20. Ale nie zawsze mamy taką możliwość. Dlatego z pomocą przychodzi nam infolinia Xiaomi. To tam, wedle słów firmy, uzyskamy pomoc w rozwiązaniu problemów dotyczących napraw urządzenia, nie tylko w trakcie obowiązywania gwarancji.

Czytaj też: Już wkrótce zadebiutują nowe smartfony Honor – Honor X30i i X30 Max

Konsultant będzie mógł umówić nas na serwis sprzętu, podać informacje odnośnie statusu zlecenia, a gdy z czegoś będziemy niezadowoleni – przyjmie naszą reklamację. Infolinia Xiaomi ma wspierać polskich klientów, więc za jej pośrednictwem nie dokonamy zakupów.

Czytaj też: Zamiast wymieniać, ekran można naprawić. Startuje nowa usługa Samsunga

Infolinia, dostępna pod numerem +48  800 111 332, czynna jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00. Koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora.