Reklama
aplikuj.pl

Revolut Stays – nowa platforma do rezerwacji noclegów

Revolut Stays - nowa platforma do rezerwacji noclegów

Wygląda na to, że Revolut ma zamiar konkurować z Booking.com. Uruchomił bowiem platformę Stays, za pośrednictwem której można będzie rezerwować noclegi, przy okazji korzystając z ciekawych bonusów.

Co oferuje Revolut Stays?

Szykując się na wakacje najczęściej, w celu rezerwacji miejsc noclegowych, zaglądamy na Booking. Nic w tym dziwnego, w końcu to najpopularniejsza tego typu platforma, na której znajdziemy i zarezerwujemy nocleg praktycznie na całym świecie. Jednak Revolut doszedł do wniosku, że „podkradnie” Bookingowi klientów. W jaki sposób? uruchamiając platformę Stays.

Czytaj też: InPost zmienia godziny nadania paczek

Za jej pośrednictwem zarezerwujemy miejsce noclegowe w różnych miejscach na świecie. By zachęcić klientów do skorzystania ze swojej usługi, wprowadzono cashback do 10%. Składając rezerwację otrzymujemy więc zwrot na konto części środków. To akurat powinno zachęcić wiele osób. Dodatkowo, z racji finansowego charakteru swojej ogólnej działalności, Revolut zapewni też konta wielowalutowe, by można było spokojnie płacić podczas wypadów za granicę. Do tego warto też wspomnieć o wstępie do saloników na lotniskach, gdzie można komfortowo poczekać na opóźniony samolot. Revolut obiecuje, że to nie wszystko i w najbliższym czasie Stays zostanie wzbogacone o nowe funkcje.