Reklama
aplikuj.pl

Oppo A54s wkracza na rynek. Przyjrzyjmy się jego specyfikacji

Specyfikacja Oppo A54s nie ma już przed nami żadnych tajemnic

To już trzeci smartfon A54, który dostajemy. Po standardowym modelu debiutował wariant 5G, a teraz Oppo A54s. Sprawdźmy więc, co oferuje.

Budżetowy Oppo A54s nie przynosi rewolucji

Nie ma co oczekiwać po tym modelu jakichś specjalnie wygórowanych specyfikacji, ani zmian (na lepsze) względem A54 czy A54 5G. Mamy więc wyświetlacz LCD o przekątnej 6,52 cala, rozdzielczości HD+ i częstotliwości odświeżania na poziomie 60 Hz. Z przodu, we wcięciu w kształcie litery „v” znajduje się aparat 8 Mpix, zaś z tyłu znajdziemy potrójny system kamer, składający się z jednostki głównej 50 Mpix i dwóch oczek po 2 Mpix, do makro i pomiaru głębi. Jest to więc spory spadek w porównaniu z poprzednimi wersjami tego modelu.

Czytaj też: Samsung prezentuje nakładkę One UI 4.0 opartą na Androidzie 12

Specyfikacja Oppo A54s nie ma już przed nami żadnych tajemnic

Oppo A54s napędza procesor MediaTek Helio G35, wspomagany przez 4 GB Pamięć RAM i 128 GB. największym plusem tego urządzenia jest bateria o pojemności 5000 mAh obsługująca technologię ładowania Super VOOC. Na pokładzie nie zabrakło gniazda słuchawkowego 3,5 mm. Smartfon jest też wodoodporny, zgodnie z normą IPX4.

Czytaj też: Dwie generacje Redmi Note w ciągu roku? Taki plan ma Xiaomi

jak podaje Amazon Italy, sprzedaż rozpocznie się 13 listopada. Przewidywana cena ma wynosić 229,99 euro, czyli jakieś 1060 zł w przeliczeniu.