Reklama
aplikuj.pl

Happy Fridays w T-Mobile – nawigacja za darmo na 60 dni

Happy Fridays w T-Mobile - nawigacja za darmo na 60 dni

Tym razem w ramach Happy Fridays, T-Mobile oferuje swoim klientom dostęp do usługi Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski. Oczywiście dostęp będzie darmowy, choć tylko na jakiś czas.

W tym tygodniu – 60 dni darmowej nawigacji T-Mobile

Z okazji zbliżającego się długiego weekendu magentowy operator przygotował coś bardzo przydatnego. Jest to bowiem darmowy dostęp do usługi Nawigacja T-Mobile – Mapy Polski. Prezent można aktywować od dzisiaj (29.października) do wtorku (2 listopada), dzięki czemu z usługi będziemy mogli korzystać przez kolejne 60 dni zupełnie za darmo.

Czytaj też: Klienci mBanku mogą już płacić przy pomocy Mi Smart Band 6 NFC

Oferta skierowana jest do klientów abonamentowych, posiadających ofertę MIX i na kartę, ale należy pamiętać, że nie można mieć usługi „Nawigacja T-Mobile” (w opcji Mapy Polski lub Mapy Europy) albo „NaviExpert w T-Mobile”. By aktywować piątkowy prezent wystarczy w wyznaczonym terminie zalogować się do aplikacji Mój T-Mobile” i odebrać tam pakiet promocyjny. Można to również zrobić poprzez SMS na numer 8017 o treści „NAWIGACJA ANULUJ” – dla abonentów lub „NAWIGACJA7 ANULUJ” – dla użytkowników na kartę i Abonentów w systemie MIX. 

Czytaj też: Kup telewizor Samsung Neo QLED i zyskaj nawet 2000 zł

Pamiętajcie jednak, że jeśli nie chcecie po darmowym okresie płacić za nawigację, to musicie ją wcześniej dezaktywować. Inaczej poniesiecie opłaty: 12 zł/30 dni w przypadku klientów abonamentowych i 3zł/7dni – przy ofercie na kartę i MIX.