Reklama
aplikuj.pl

Royole FlexPai 3 – render ujawnia wysuwany aparat do selfie

Royole FlexPai 3 - render ujawnia wysuwany aparat do selfie
Royale FlexPai 2

Samsung wkradł się na rynek składanych smartfonów ze swoimi Foldami i Flipami, ale przecież Koreańczycy nie byli pierwsi na rynku „składaków”. Wcześniej szlak przetarła chińska firma Royale i teraz dowiadujemy się szczegółów ich kolejnego składanego smartfona – Royole FlexPai 3.

Royole FlexPai 3, czyli trzecia generacja amerykańskich składanych smartfonów

Pierwszy FlexPai zadebiutował w listopadzie 2018 roku, a teraz przychodzi już trzecia generacja tych urządzeń Royale. Dzięki znanemu leaksterowi, Evanovi Blass, mamy okazję rzucić okiem na pierwszy render tego smartfona. Dowiadujemy się z niego kilku ciekawych informacji o zmianach, jakie wprowadzi producent względem poprzedniej generacji. Najbardziej rzuca się w oczy wysuwany aparat do selfie i wyspa aparatów zawierająca jedynie dwa czujniki (w poprzednim modelu były cztery).

Czytaj też: Motorola Moto G200 – poznaliśmy pierwsze szczegóły

Widać też, nadal, tylko jeden wyświetlacz, który najprawdopodobniej nadal będzie składany na zewnątrz, a nie jak w Galaxy Z Fold 3 – do wewnątrz. Ze specyfikacji zauważonej w bazie TENAA (via XDADevelopers) wiemy natomiast, że Royole FlexPai 3 ma mieć wyświetlacz o przekątnej 7,2 cala i baterię o pojemności 3360 mAh. Przecieki nie podają nawet przybliżonej daty premiery, więc pozostaje nam na razie śledzenie pojawiających się informacji.