Reklama
aplikuj.pl

Nowe trzydrzwiowe Mini 2023. Szereg zdjęć zapowiada model

trzydrzwiowe nowe Mini 2023, Mini 2023

Mini szykuje do debiutu czwartą już generację swojego kultowego hatchbacka, który właśnie doczekał się oficjalnej zapowiedzi. Dzięki temu możemy rzucić okiem na szczegółowe zdjęcia, przedstawiające trzydrzwiowe nowe Mini 2023 w pełnej krasie.

Nowe trzydrzwiowe Mini 2023 na zdjęciach

Na zdjęciach widzimy wersję trzydrzwiową z elektrycznym układem napadowym, ale spokojnie – Mini nadal będzie oferowany w wariancie pięciodrzwiowym z konwencjonalnymi silnikami spalinowymi. Poczekamy na niego jeszcze długo, bo na rynek trafi dopiero w 2023 roku, więc nie dziwi nas to, że brytyjska marka nie wyjawia zbyt wielu informacji na jego temat.

Czytaj też: Zapewniano nas, że Skoda Fabia kombi powstanie w nowej generacji, ale…

Z oczywistych względów pokazany prototyp przedprodukcyjny jest zakamuflowany, ale nawet najcięższy kamuflaż nie jest w stanie ukryć charakterystycznego kształtu i kultowych akcentów, pielęgnowanych przez Mini od ponad 20 lat. Firma pokazała jednak wyłącznie nadwozie, stroniąc od zapewnienia nam choćby spojrzenia na kabinę. Wiemy jednak, że ta zostanie uproszczona, stanie się bardziej utylitarna i przytulna, sięgając po ciepłem kolory i materiałowe wykończenia.