Reklama
aplikuj.pl

Żółty Poco M4 Pro 5G pozuje na nowym renderze

Poco M3 Pro 5G, M3 Pro 5G, specyfikacja Poco M3 Pro 5G

Poco M4 Pro 5G ma zadebiutować już za kilka dni, więc informacji na jego temat powoli przybywa. Specyfikacja tego smartfona w większości jest nam znana, więc dzisiaj przychodzimy z czymś innym – nowym renderem.

Tak prezentuje się żółty Poco M4 Pro 5G

Dzięki Shadow Leak możemy dokładniej rzucić okiem na żółtą wersję kolorystyczną nowego Poco. Render zdradza nam oczywiście więcej, bo widzimy na nim duży moduł kamery na tylnym panelu z dominującym czujnikiem 50 Mpix. Z lewej strony mamy gniazdo na kartę SIM, a z prawej przyciski głośności i przycisk zasilania. Nie zabrakło też wejścia USB-C i 3,5 mm.

Z tego co wiemy, Poco M4 Pro 5G ma być wyposażony w procesor MediaTek Dimensity 810, wspierany przez 8 GB pamięci RAM i do 128 GB pamięci wbudowanej. Bateria o pojemności 5000 mAh będzie obsługiwać szybkie ładowanie z mocą 33W. Smartfon ma działać pod kontrolą Androida 11 z nakładką MIUI 12,5.

Wyświetlacz IPS LCD o przekątnej 6,6 cala zapewni rozdzielczość FHD+ i częstotliwość odświeżania 90 Hz. Oprócz wspomnianego wcześniej aparatu głównego 50 Mpix, znajdziemy jeszcze obiektyw ultraszerokokątny 8 Mpix.

Resztę informacji poznamy 9 listopada, bo wtedy odbędzie się oficjalna premiera Poco M4 Pro 5G.