Reklama
aplikuj.pl

Publiczny debiut odświeżenia Forda Focusa 2022. Obejrzyjcie nagranie

Publiczny debiut odświeżenia Forda Focusa 2022, odświeżenia Forda Focusa 2022, Forda Focusa 2022

Ford po zaprezentowaniu liftingu Fiesty zapewnił powiew świeżości innemu popularnemu modelowi w Europie. Niedawno premierę zaliczyło odświeżenie Forda Focusa 2022 i dziś możemy rzucić okiem na to, jak ten model prezentuje się w rzeczywistym świecie w „normalnym” obiektywie, a nie tym z „marketingową przysłoną”.

Nowe nagranie pozwala rzucić okiem na odświeżenia Forda Focusa 2022

W myśl swojego podejścia „człowiek w centrum” Ford ulepszył swojego Focusa 2022 o wiele poprawek z zewnątrz i wewnątrz, z czego najbardziej w oczy rzucają się przeprojektowane standardowe reflektory LED ze zintegrowanymi światłami przeciwmgielnymi. Te sprawiły, że przednia konsola wygląda jeszcze bardziej minimalistycznie, co spowodowało też przeniesienie emblematu producenta z krawędzi maski.

Czytaj też: Premiera Toyota Aygo X 2022. To już nie hatchback, a crossover

Wewnątrz wszystkie wersje odświeżonego Focusa bez względu na wersje posiadają najnowszy system informacyjno-rozrywkowy SYNC 4. Ten jest dostępny za pośrednictwem 13,2-calowego ekranu dotykowego, który przyjął też szereg fizycznych przełączników z dawnej wersji konsoli środowej. Obsługuje zarówno aktualizacje bezprzewodowe (OTA), jak i Apple CarPlay i Android Auto.

Czytaj też: Pełnowymiarowy SUV Audi Q9 w testach. Obejrzyjcie nagranie

To, jak zmiany prezentują się w świecie rzeczywistym, możecie obejrzeć powyżej. Przypomnę tylko, że w przypadku podstawowych wersji tego modelu możecie liczyć na trzycylindrowe silniki benzynowe o pojemności 1,0 litra z turbodoładowaniem i mocą 125/155 KM. Z kolei najwydajniejszy w ofercie Ford Focus ST 2022 sięgnie po turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2,3 litra i mocy 280 KM.