Reklama
aplikuj.pl

OnePlus przedstawia Nord 2 x PAC-MAN. Poznaliśmy jego ceny

Nord 2 x PAC-MAN

OnePlus oficjalnie zapowiedział wyjątkową edycję znanego smartfona – Nord 2 x PAC-MAN. Nord 2 doczekał się więc odświeżenia, ze stosownymi ulepszeniami dzięki którym gracze mają być z niego zadowoleni.

OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition zapowiedziany

PAC-MANA kojarzy chyba każdy. Kultowa gra co i rusz przewija się w popkulturze, choć jej „macki” sięgają o wiele dalej, bo także branży smartfonowej. OnePlus przedstawił bowiem wyjątkową edycję swojego Nord 2, który na rynku średniaków wart jest uwagi. OnePlus podkreśla, że będzie to smartfon dla graczy, pierwszy zresztą w ich ofercie.

Oczywiście wizualne zmiany widać na pierwszy rzut oka i mają one robić wrażenie. Zmieniono kolor, materiał i wykończenia, zaś tylną pokrywę przeprojektowano i dodano dwuwarstwową konstrukcję z fosforyzującym tuszem. Tak, dobrze czytacie – tylna obudowa świeci w ciemności i ukazuje klasyczny labirynt z gry PAC-MAN. To jeszcze nie wszystko, bo OnePlus pobawił się też z oprogramowaniem OxygenOS, dostosowując je do tematyki, dodając smaczki, gdy i wyzwania. Wiele rzeczy trzeba odkryć samemu, co gwarantuje świetną rozrywkę.

Ile kosztuje Nord 2 x PAC-MAN Edition?

Cena tego smartfona w Europie ma wynosić 529 euro, czyli ok. 2427 zł po obecnym kursie. Dostępny będzie w wariancie 12/256 GB.

Nie chcesz płacić za ten smartfon? Nie ma problemu, możesz zgarnąć go za darmo. Wystarczy wejść na stronę https://pac-man.oneplus.com i zagrać w grę PAC-MAN. Zdobywając wystarczająco wysoki wynik, będziecie mieć szansę na wygranie urządzenia. Można też wygrać kody wczesnego dostępu, pozwalające na zamówienie urządzenia przed innymi. Dodatkowo, każdy kto wygra kod wczesnego dostępu, przy zamówieniu urządzenia otrzyma również bezpłatną parę OnePlus Buds Z.

Zawody w grze PAC-MAN rozgrywane będą w dwóch turach:

Poniedziałek, 8 listopada – Środa, 10 listopada

  •  Zostanie wybranych 3 zwycięzców, którzy otrzymają OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition i parę OnePlus Buds Z
  • Zostaną wybrani zwycięzcy, którzy otrzymają kupony wczesnego dostępu, na wcześniejszy zakup OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition wraz z darmową parą OnePlus Buds Z do zamówienia.

Piątek, 12 listopada – Poniedziałek, 15 listopada

  • Zostaną wybrani zwycięzcy, którzy otrzymają kupon na bezpłatną parę OnePlus Buds Z, przy zamówieniu urządzenia OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition.