Reklama
aplikuj.pl

Caviar przygotował specjalny iPhone 13 Pro… z zębem T-Rexa!

Caviar przygotował specjalny iPhone 13 Pro... z zębem T-Rexa!

Firma Caviar znana jest z dostarczania na rynek unikatowych wariantów znanych smartfonów. Ich obudowy zyskują nowy, przepiękny wygląd, jednocześnie windując cenę do niebotycznego poziomu. Co oferuje ekskluzywny iPhone 13 Pro?

Rosyjska firma Caviar raz na jakiś czas dostarcza nam wyjątkowych, limitowanych edycji smartfonów, których obudowy ozdobione są drogimi i często rzadkimi materiałami. Edycje są różne, najczęściej tematyczne, czasem odnoszą się też do wydarzeń historycznych. Najnowsza kolekcja o nazwie Tera (z greckiego – potwór), inspirację czerpie z potworów.

iPhone 13 Pro Monsterphone

Dwa warianty o nazwie Teradiamond i Monsterphone zdecydowanie mogą się podobać, choć nie są tak imponujące jak główny bohater. Pierwszy zyskał obudowę z tytanu, ozdobioną 1028 diamentami i 128 rubinami (1,3 mm w iPhonie 13 Pro i 1,5 mm w iPhonie 13 Pro Max). Drugi z kolei dostał czarną obudowę wykonaną z utwardzonego tytanu, ozdobioną szkarłatnym wzorem wyglądającym jak ślad pazurów drapieżnika.

iPhone 13 Pro Teradiamond

Teradiamond to zaledwie 18 egzemplarzy w cenie 49 240 dolarów, czyli… 196 523 złotych! Wariantu Monsterphone wyprodukowano z kolei 99 sztuk, a cena detaliczna jednego egzemplarza wynosi 7760 dolarów, w przeliczeniu ok. 30 970 zł.

Obudowa z fragmentem zęba T-Rexa? Oto iPhone 13 Pro od Caviar

Teraz jednak przejdźmy do najważniejszego modelu – Tyrannofon, inspirowanego T-Rexem, jednym z najbardziej rozpoznawanych dinozaurów. Obudowę ozdobiono trójwymiarową głową dinozaura wykonaną z tytanu. Żółte oko to z kolei bursztyn, a jeden z ostrych zębów… wykonano z fragmentu prawdziwego zęba T-Rexa, liczącego sobie 80 mln lat!

Caviar wyprodukował zaledwie 8 sztuk Tyrannophon. Za tego iPhone’a 13 Pro Limited Edition 1 TB zapłacimy 8610 dolarów, czyli ok. 34 360 zł. W porównaniu z modelem Teradiamond to w sumie nie tak dużo.