Reklama
aplikuj.pl

Paczki z AliExpress dotrą do nas jeszcze szybciej

paczki z Aliexpress, zakupy na aliexpress, Amazon, eBay, podatek VAT

Z okazji Dnia Singla, wielkiego święta zakupowego w Chinach, ruszyły ogromne wyprzedaże, z których zapewne wielu z nas skorzysta. Jednak na paczki z AliExpress trzeba będzie długo czekać. Ale czy na pewno?

Współpraca Poczty Polskiej z Cainiao się zacieśnia. Paczki z Chin dotrą do nas w około 15 dni

Współpraca Poczty Polskiej i Cainio trwa w najlepsze już od kilku lat. Dzięki temu dostajemy o wiele więcej opcji wysyłki, które znacznie przyspieszają cały proces. Nadal jednak jest to kilka tygodni czekania, co ma się na szczęście wkrótce zmienić. Po dotarciu przesyłek z Chin do Polski, Poczta Polska oferuje 48-godzinną dostawę paczek AliExpress Standard Shipping. Dzięki temu cały proces dostawy znacznie się skróci i ma wynosić średnio 15 dni. Sama wysyłka transgraniczna z Chin ma natomiast trwać około 10 dni.

Oczywiście – w teorii. Jak to będzie w praktyce? Cóż, na AliExpress trwa właśnie zakupowe święto, więc wielu z nas przekona się o szybkości dostaw już niedługo.

Rynek wymaga od operatorów kurierskich dopasowania się do potrzeb klientów. Celem wdrażanych zmian jest przede wszystkim wzrost ich satysfakcji, poprzez oferowanie wygodnych, kompleksowych rozwiązań. Poczta Polska zwiększa swoją konkurencyjność w gronie operatorów kurierskich obsługujących przesyłki międzynarodowe współpracując z czołowymi graczami na tym rynku, do których niewątpliwie należy Cainiao. Osiągnięcie sukcesu jest możliwe dzięki bliskiej współpracy, w której na pierwszym miejscu są potrzeby klientów korzystających z zakupów internetowych

– komentuje Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej

Aby skorzystać z usług Cainiao i Poczty Polskiej,powinniśmy podczas zakupów wybierać opcje wysyłki AliExpress Standard Shipping, AliExpress Simple lub AliExpress Super Economy.