Reklama
aplikuj.pl

Xiaomi z ogromnym sukcesem sprzedażowym podczas chińskiego Święta Zakupów

xiaomi, Redmi K40 w trzech wersjach

11 listopada w Chinach jest obchodzony Dzień Singla, który jest również prawdziwym Świętem Zakupów. Z tej okazji wielu producentów smartfonów szykuje specjalne promocje, by przegonić w sprzedaży konkurencję. W tym roku największą popularnością cieszyło się Xiaomi.

Xiaomi sprzedało najwięcej smartfonów podczas zakupowego święta

Największy chiński sklep internetowy JD.com ujawnił nam dane, dotyczące sprzedaży 11 listopada. Dzięki temu poznaliśmy nie tylko, który producent cieszył się największą popularnością, ale również po które smartfony klienci sięgali najczęściej.

Czytaj też: Smartfony których producentów dostaną Androida 12 wraz z Material You?

Królem sprzedaży okazało się Xiaomi, a na drugim miejscu znalazło się Apple, przeganiając Honor. Chińskim markom trudno się dziwić, w końcu tuż przed Dniem Singla powiększyły swoją ofertę o kilka budżetowych modeli w świetnych cenach. Jeśli zaś chodzi o najchętniej wybierane modele. Tutaj Top 3 sprzedażowych bestsellerów prezentuje się następująco: Redmi K40, iPhone 13 i Redmi 9A. Xiaomi udało się osiągnąć taki sukces dzięki różnorodności oferowanych urządzeń. Niezależnie od półki cenowej, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.