Reklama
aplikuj.pl

Masz smartwatch z Wear OS? Możesz już korzystać z przeglądarki Samsung Internet

Przeglądarka Samsung Internet przestała być dostępna tylko dla posiadaczy galaxy Watch 4. Samsung postanowił rozszerzyć jej dostępność także na smartwatche z Wear OS innych producentów.

Samsung Internet dla każdego

Autorska przeglądarka Samsunga ułatwia otwieranie stron internetowych na smartwatchach. Nie są to oczywiście urządzenia, które powstały właśnie po to, jednak koreańska aplikacja zdecydowanie ułatwia dostęp do internetu z poziomu zegarka. Nie oczekujmy specjalnie rozbudowanej przeglądarki, bo Samsung Internet daje dostęp do naprawdę podstawowych funkcji, ale wystarczających, jak na korzystanie na tak małym ekranie.

Czytaj też: Smartfony których producentów dostaną Androida 12 wraz z Material You?

Poznajcie nowe zegarki Samsunga - Galaxy Watch4 oraz Galaxy Watch4 Classic

Do tej pory mogli korzystać z niej jedynie posiadacze Galaxy Watch 4. Na szczęście Samsung postanowił rozszerzyć dostępność przeglądarki nie tylko na swoje inne smartwatche, ale na wszystkie zegarki z Wear OS. Tak, także te od innych producentów. Dzięki wpisom na Redditcie dowiadujemy się, że Samsung Internet działa nie tylko na Wear OS 3, ale nawet na Oppo Watch z wersją systemu o numerze 2. Co oznacza, ze z aplikacji mogą korzystać też posiadacze starszych urządzeń.