Reklama
aplikuj.pl

Mapy Google dostaną funkcję, która pozwoli ominąć przedświąteczne tłumy

Powoli zbliża się grudzień, a wraz z nim przedświąteczne zakupowe szaleństwo. By pomóc nam uniknąć tłumów w sklepach czy innych miejscach, Mapy Google otrzymają nową funkcję.

Idealnie przed świętami Mapy Google zyskają przydatną nowość

Chyba każdy dobrze wie, jak wyglądają supermarkety przed świętami. Podobnie jest zresztą z innymi miejscami, takimi jak targi czy jarmarki lub festiwale. Gigantyczne kolejki i tłok nie każdemu odpowiada, z czego najwyraźniej doskonale zdaje sobie sprawę Google. oczywiście nie dotyczy to tylko okresu świątecznego, ale jest to świetny przykład, jako że nowa funkcja pojawi się w Mapach już niedługo.

Czytaj też: Pixel 6 i Pixel 6 Pro otrzymują nieoczekiwaną aktualizację. Naprawi błędy?

Dowiedzieliśmy się, że Google ma zamiar wprowadzić w grudniu funkcję, która pokaże nam na mapie miejsca, w których zbiera się więcej ludzi. Dzięki temu będziemy wiedzieć o tym z wyprzedzeniem i zaplanować zakupy czy wolny czas inaczej. Do tej pory Mapy Google pokazywały nam tylko w jakich godzinach danym miejscu notuje się większy ruch, więc takie uzupełnienie jest z pewnością bardzo przydatne. Nowość zaczyna już trafiać na urządzenia z Androidem i iOS.