Reklama
aplikuj.pl

Kupujesz za kryptowaluty i oszczędzasz. Newegg zaszaleje w Black Friday

Kupujesz za kryptowaluty i oszczędzasz, Newegg zaszaleje w Black Friday

Jeśli szykowaliście się do kupienia czegoś podczas Black Friday, może skusi Was oferta sklepu Newegg, która solidną promocją cenową zachęca do wysupłania z elektronicznych portfeli kryptowalut. Dzięki tej promocji kupujesz za kryptowaluty i oszczędzasz.

Promocja w Newegg na Black Friday – kupujesz za kryptowaluty i oszczędzasz

Czytaj też: Poczta Polska postawi automaty paczkowe pod Biedronkami

Oszczędzać można wręcz podwójnie, bo nie tylko na promocjach z okazji Black Friday (o ile możne je określić mianem promocji), ale też dalszych obniżkach związanych z kryptowalutami. Sprawa jest prosta – kupujecie coś w Newegg za pośrednictwem BitPay i voila, zalicza się Wam 20% zniżka. Oczywiście są pewne ograniczenia i tak też rabat będzie dotyczył zamówień o wartości powyżej 500 dolarów, a maksymalna zniżka wynosi 200$, co oznacza, że „opłaca się” kupować tylko do 1000 dolarów.

Czytaj też: NVIDIA RTX A4500 z GA102 na horyzoncie. To karta graficzna do stacji roboczych

Do tej promocji (zakończy się 29 listopada) będzie zaliczać się cała masa elektroniki, a w tym procesory, pamięci operacyjne karty graficzne, dyski twarde i monitory. Z kolei wymóg płatności za pośrednictwem BitPay określa, które kryptowaluty możecie wydać (wśród wspieranych znalazł się m.in. Bitcoin, Dogecoin i Ethereum). Problem? Promocja jest ograniczona do Wielkiej Brytanii, Australii, Izraelu, Kuwejtu, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.