Reklama
aplikuj.pl

[Aktualizacja] Premiera serii Honor 60 już za kilka dni. A firma zdradza coraz więcej

Nie spodziewaliśmy się tak rychłej premiery serii Honor 60

Wygląda na to, że Honor nie zamierza tracić czasu. Zaledwie w czerwcu zaprezentował swoje pierwsze, od czasu odłączenia się od Huawei, flagowce, a już za kilka dni dostaniemy nową generację flagowej serii, czyli Honor 60.

[Aktualizacja 26.11]

Do sieci trafiła kolejna porcja zdjęć nowych smartfonów marki Honor. Tym razem możemy podziwiać je w pełnej okazałości. Są ujęcia na model Pro i podstawowy.

[Aktualizacja 24.11]

Do premiery nowych smartfonów marki Honor został zaledwie tydzień, więc firma zaczyna podrzucać nam coraz to nowe szczegóły, którymi skutecznie podsyca oczekiwanie. Wcześniej pokazano tylni panel, a teraz możemy rzucić okiem na zakrzywiony wyświetlacz. Na poniższym kadrze widać też, że również tylni panel będzie miał zaokrąglenia po bokach.

Data premiery serii Honor 60

Firma zapowiedziała debiut swoich nowych flagowców, zaplanowany na 1 grudnia. Seria Honor 50 debiutowała w czerwcu, więc trzeba przyznać, że to dość imponujące tempo. Z racji, że właściwie dopiero niedawno pojawiły się doniesienia na temat urządzeń Honor 60, to nadal nie mamy na ich temat zbyt wiele informacji.

Czytaj też: Pixel 6a pojawia się na pierwszych renderach, tylko kto go kupi?

Źródło: Weibo

Spodziewamy się, że w skład nowej rodziny wejdą trzy modele – podstawowy, Pro i SE. Dzięki plakatowi udostępnionemu przez Honor, możemy zobaczyć, że urządzenia pozostaną przy konstrukcji wyspy aparatów, składającej się z dwóch okręgów. Design plecków też wydaje się podobny do poprzednika. Na jakie rozwiązania postawi Honor w przypadku tych smartfonów? Nie wiemy i wydaje się, że będziemy musieli poczekać do oficjalnej premiery, by się tego dowiedzieć.