Reklama
aplikuj.pl

Składany Oppo znów pojawia się w przeciekach

składany Oppo, patent Oppo, smartfon Oppo, składany smartfon Oppo,

Samsung jest aktualnie królem składanych smartfonów, jednak inni producenci powoli szykują się do podjęcia walki. Czy składany Oppo, który przygotowywany jest już od jakiegoś czasu, będzie w stanie zagrozić Galaxy Z Fold?

Digital Chat Station zdradza kilka szczegółów specyfikacji składanego smartfona od Oppo

Informacje, których dostarczył nam ten znany leakster raczej nie zapowiadają rewolucji. Oppo wyraźnie nie ma zamiaru zdetronizować Samsunga, a zapewnić interesującą alternatywę, zapewne w niższej cenie. Przeciek zdradza nam, że składany Oppo przyjmie konstrukcję znaną nam z serii Galaxy Fold. Zewnętrzny, lekko zakrzywiony, ekran będzie wyposażony w aparat do selfie, ale z 32 Mpix rozdzielczości. Odświeżanie ma być na poziomie 90 Hz.

Lepiej będzie w przypadku ekranu wewnętrznego. ten pochwali się częstotliwością odświeżania 120 Hz. Kamerka do selfie zostanie umieszczona w okrągłym wcięciu w lewym górnym rogu, a czytnik linii papilarnych z boku. Dowiedzieliśmy się również, że wsypa aparatów ma przypominać tę znaną z serii Reno6, zaś jednostka główna zaoferuje 50 Mpix rozdzielczości.

Niestety plotki nadal nie zdradzają, kiedy możemy spodziewać się premiery tego urządzenia. Pozostaje więc czekać na jakieś konkretniejsze informacje.